Blair's DEATH RAIN

Blair's DEATH RAIN

Postprzez sic » 13 maja 2011, o 16:38

Ogólnie polecam przyprawy z tej serii i tej firmy, na początek kupiłem sobie kiedyś DEATH RAIN Habanero Seasoning iiiiii naprawdę mi ta przyprawa do gustu przypadła, ale to jeszcze nic bo następne zamówiłem DEATH RAIN Chipotle i jest troszkę słabsza ale za to ma rewelacyjny aromat i można ją bez problemu stosować jako posypkę do grzanek, załatek, jajecznicy etc. super się sprawdza jako dodatek do marynowania mięsa, przy HABANERO SEASONING łatwo było "przedawkować" :) i nie była tak aromatyczna

do wypróbowania mi została jeszcze tylko Nitro Seasoning, może ktoś spożywał już ten proszek? :)

ogólnie przyprawy są dosyc drogie ale jedno opakowanie starcza na bardzo długo, moim zdaniem godna polecenia pozycja



z chęcią wysłucham zdania innych <salut>
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Blair's DEATH RAIN

Postprzez Charoshi » 14 maja 2011, o 08:53

Nitro jest wyraźnie ostrzejsza od Habanero, ale jest mniej smaczna i aromatyczna. Czuć w niej troszeczkę gorycz ekstraktu, czego nie lubię. Plusem jest to, że jest bardzo drobno zmielona i łatwo się ją aplikuje. Nie mówię, że jest zła, bo jest świetna i bardzo wydajna, ale pozostałe mają bogatszy smak i aromat.
Wg mnie co do tych trzech przypraw, najsmaczniejsza jest chipotle, później habanero i na końcu nitro. Z ostrością jest oczywiście odwrotnie - coś za coś.
Przyprawy te są mega wypaśne do doprawiania orzeszków ziemnych:)
Gdy kaszanki brak...w oku się czai łza...

Kto gorszy w Dżudo, ten krwawi dużo!
Avatar użytkownika
Charoshi

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 188
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 10:24
Lokalizacja: Żyrardów
Papryki:

Re: Blair's DEATH RAIN

Postprzez Syndi » 16 maja 2011, o 18:38

Ja używam Death Rain Chipotle. Jest smaczny i aromatyczny, jednak osobiście wolę pudry mniej spudrowane - tzn. takie które mają granulat ok 0,5 - 1 mm.
Ale DR Chipotle smakuje mi do: żurku, jajek, sałatki warzywnej.
pozostałych DR nie testowałem <smierc>
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Syndi

CHILIHEADMOD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1304
Images: 52
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 16:13
Lokalizacja: wieś niedaleko od Stolicy
Pochwały: 20
Highscores: 1
Papryki: ...są dla mnie najważniejszą przyprawą


Powrót do Przyprawy, marynaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości