Czy jest sens wysiewać?

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Re: Czy jest sens wysiewać?

Postprzez Poms » 3 kwi 2012, o 21:26

Ewentualnie możesz od kogoś osobiście sadzonkę odebrać. Z jakich okolic jesteś?

Dysponujesz nasłonecznioną szklarnią lub coś w tym guście? Masz dobre warunki? Na c.chinensy jest już raczej zbyt późno.

Edit: Wysiej sobie kilka odmian (np 2 lub 4 krzaki), potem ewentualnie możesz zbudować niskobudżetowego boxa i skupić się na jakości a nie ilości. Nabierzesz doświadczenia i w przyszłym roku rozpoczniesz normalną hodowle.
Ja pierwsze papryczki wysiałem 11 września a potem październik/listopad i dopiero teraz niektóre dojrzewają. Spora część mi padła z różnych względów, ale część ładnie rośnie. Kila z tych co żyje wygląda bardzo słabo i będę musiał coś z nimi zrobić.
Podsumowując: Możesz wysłać, ale mało. Na koniec sezonu będziesz potrzebował boxa.
Ostatnio edytowano 4 kwi 2012, o 15:24 przez Poms, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Poms

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 427
Images: 23
Dołączył(a): 11 wrz 2011, o 17:38
Lokalizacja: Gdańsk
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Czy jest sens wysiewać?

Postprzez spontan » 3 kwi 2012, o 21:27

To dzięki za info .
Avatar użytkownika
spontan

NOWY
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 23:00
Papryki:

Re: Czy jest sens wysiewać?

Postprzez G-1 » 3 kwi 2012, o 21:30

Zdarzały się przypadki że niektóre osoby wysiewały w środku lata, i na nastepny rok miały niezłe krzaczory.
Avatar użytkownika
G-1

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 191
Images: 0
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 20:49
Lokalizacja: powiedzmy że Gdańsk
Papryki:

Re: Czy jest sens wysiewać?

Postprzez G_R » 3 kwi 2012, o 22:06

W zeszłym roku wysiałem swoje dość późno. Przez zimne lato prawie nic nie urosły, za to teraz mam ogromne.
Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa.
Avatar użytkownika
G_R

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 480
Images: 0
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 10:58
Lokalizacja: 8 minut na południe od Wrocławia
Papryki:

Re: Czy jest sens wysiewać?

Postprzez Arc » 3 kwi 2012, o 22:36

Uwazam, ze annumy mozesz smialo wysiewac, nawet jak nie bedziesz mial wielkich zbiorow to na poczatek nawet kilka wlasnych papryk z krzaczka daje radosc. Poza tym, zawsze to jakies doswiadczenie na kolejny sezon:)
Avatar użytkownika
Arc

NOWY
 
Posty: 47
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 11:46
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości