Dojrzewanie Jalapeño

Masz pytanie, rozpocząłeś przygodę ten dział jest dla Ciebie.

Re: Dojrzewanie Jalapeño

Postprzez Bolo » 10 wrz 2012, o 18:34

skoro tak- to nie widze sensu pisania na tym forum. Myślałem, że jest po to, żeby się zapytać dowiedzieć....

Wy też zaczynaliście od zera.. Sami musieliście nabrać doświadczeń. I teraz pojawia się nowicjusz i zadaje głupie pytania. Od 3o lat powtarzano mi, że nie ma głupich pytań... Widocznie mnie okłamywano.

Przepraszam, że ośmieliłem się zadać głupie pytanie: Czy to jalapeno jest dojrzałe. W necie ciężko coś znaleźć - a jakoś nikt z moich znajomych nie uprawia ostrych papryk.

Pierwszy raz się z takim zachowanie na forum spotyka, Człowiek przeżywa jak mrówka okres - cieszy się, że mu wyrosło - a tu go biją.

Nie tak funkcjonują fora. No ale co ja tu będę - jestem przecież nikim.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Bolo

NOWY
 
Posty: 12
Images: 8
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 08:46
Lokalizacja: Breslau, Śląsk
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Dojrzewanie Jalapeño

Postprzez karlos » 10 wrz 2012, o 18:53

Bolo napisał(a):skoro tak- to nie widze sensu pisania na tym forum. Myślałem, że jest po to, żeby się zapytać dowiedzieć....

Wy też zaczynaliście od zera.. Sami musieliście nabrać doświadczeń. I teraz pojawia się nowicjusz i zadaje głupie pytania. Od 3o lat powtarzano mi, że nie ma głupich pytań... Widocznie mnie okłamywano.

Przepraszam, że ośmieliłem się zadać głupie pytanie: Czy to jalapeno jest dojrzałe. W necie ciężko coś znaleźć - a jakoś nikt z moich znajomych nie uprawia ostrych papryk.

Pierwszy raz się z takim zachowanie na forum spotyka, Człowiek przeżywa jak mrówka okres - cieszy się, że mu wyrosło - a tu go biją.

Nie tak funkcjonują fora. No ale co ja tu będę - jestem przecież nikim.

Pozdrawiam


Bolo nie ma się co obrarzać.
Wytykasz tutaj wypowiedzi userów, a ja widzę, że oni podali tobie link do tematu na forum. Wszystko jest napisane na temat dojrzewania jalapeno i jego zbioru. Mówisz o braku kultury, a czy sam jesteś lepszy?
Będąc nowym userem, grzecznie jest sie zapoznać z działami istniejącymi na forum oraz z opcją szukaj. Jest to porządana cecha i jak właśnie tak zawsze robię. Najpierw szukam, czytam później pytam- jak jest taka potrzeba.
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Dla nowych hodowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości