Dorset Naga, 0,16m2, Siledia LED Cree - 2x21W SEZON 1 2017

Pamiętnik ogrodnika

Re: Dorset Naga, 0,16m2, Siledia LED Cree - 2x21W SEZON 1 20

Postprzez czeczenRAGE » 23 cze 2017, o 08:35

Dzięki za podpowiedzi:)
Codziennie wsadzam paluchy do kwiatków żeby nimi pomiąchać <thumright> Spróbuję też z wentylatorem. Co do światła to właśnie miałem plan dodać jeszcze jeden taki panel, być może to pomoże. Z perspektywy czasu żałuję, że jej nie podciąłem.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
czeczenRAGE

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 69
Images: 0
Dołączył(a): 11 sty 2017, o 19:07
Papryki: większość nasion dzięki uprzejmości CATALAYA

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Dorset Naga, 0,16m2, Siledia LED Cree - 2x21W SEZON 1 20

Postprzez czeczenRAGE » 3 lip 2017, o 14:16

Tydzień 13

Mam trudności z wyciąganiem papryki z boxa;) Cały czas idzie do góry... Dostała dziś organicznych nawozów z fosforem i potasem. Wentylator pracuje pełną parą więc może niedługo zobaczę pierwsze owoce :D
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
czeczenRAGE

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 69
Images: 0
Dołączył(a): 11 sty 2017, o 19:07
Papryki: większość nasion dzięki uprzejmości CATALAYA

Re: Dorset Naga, 0,16m2, Siledia LED Cree - 2x21W SEZON 1 20

Postprzez czeczenRAGE » 19 lip 2017, o 14:21

Mr. Ed napisał(a):Mogę podejrzewać dwie przyczyny:

1. Rośliny chili są samopylne, ale w naturze kwiatkami potrząsa wiatr, co skutkuje spadaniem pyłku z pręcików na słupek. Jeśli w pudle nie masz obiegu powietrza, to po prostu nie dochodzi do zapylenia. Potrząśnij krzakiem kilka razy dziennie, albo postaw wentylator.

2. Mimo porządnego oświetlenia sztuczne światło może po prostu nie wystarczać - superhoty są bardzo wymagające,


Tydzień 15

Dodałem światełko na kwitnienie, również 21W SILEDIA. Wygląda na to, że pomogło :) Kilka razy połamałem łodygi żeby nie przerosła boxa. Została przesadzona do air pota z dodatkiem hydrożelu z trichodermą. Nie dość, że cały czas rośnie to zaczęła owocować.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
czeczenRAGE

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 69
Images: 0
Dołączył(a): 11 sty 2017, o 19:07
Papryki: większość nasion dzięki uprzejmości CATALAYA

Poprzednia strona

Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości