Carolina Reaper, Cedrino, Morouga Yellow 125W CFL DUAL

Pamiętnik ogrodnika

Re: Carolina Reaper, Cedrino, Morouga Yellow 125W CFL DUAL

Postprzez czeczenRAGE » 10 maja 2017, o 19:05

Nie pleśnieją. Wyżej wklejałem zdjęcia awokado które już minimum 6 miesięcy siedzą w takich doniczkach. W zeszłym sezonie pomidory na balkonie w takich mieszkały i miały się najlepiej ze wszystkich:)

Btw. jak macie jakiś namiar na tanie doniczki materiałowe to chętnie dokupię <thumright>
Avatar użytkownika
czeczenRAGE

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 69
Images: 0
Dołączył(a): 11 sty 2017, o 19:07
Papryki: większość nasion dzięki uprzejmości CATALAYA

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Carolina Reaper, Cedrino, Morouga Yellow 125W CFL DUAL

Postprzez mih000 » 11 maja 2017, o 01:06

Materiałowe sa super, znacznie lepiej rozwijaja sie korzenie
Avatar użytkownika
mih000

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1049
Images: 256
Dołączył(a): 24 lut 2014, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 41
Papryki: Głównie superhoty :)

Re: Carolina Reaper, Cedrino, Morouga Yellow 125W CFL DUAL

Postprzez czeczenRAGE » 13 cze 2017, o 20:51

Tydzień 11
Tak jak jednego growloga prowadzę dość skrupulatnie to drugiego totalnie zaniedbałem. Mam za to sam dla siebie ciekawe porównanie co i jak wyrosło:) Od ostatniego czasu z nawozów dostały po dwie szczypty wormshitu do gleby. Kilka razy Fish-mixa, Biohumusa (od chłopa z fajką na obrazku) i raz Bio-Blooma. Prawie wszystkie wyciągnęły się jak pieron ale to pewnie kwestia braku słońca, którego świeci mi przez okna tylko do godziny 13. Aha, dwa razy dostały oprysk z siarczanem magnezu, tak na wszelki wypadek <salut>

Przepraszam za jakość zdjęć, następnym razem trzasnę aparatem <thumright>

Chyba najbardziej podoba mi się kierunek rozwoju papryczki Cedrino. Raz, że się bardzo ładnie rozkrzewia (tak wiem, tylko ją przyciąłem) a dwa już pokazały się całkiem sporej wielkości owoce
Obrazek
Obrazek

Okazy balkonowe dość mocno opóźniłem z przesadzaniem. Raz z powodu niesprzyjającej pogody a dwa - czas... Aha tu jedną dla testu też przyciąłem. W sumie nie wiem co to za odmiany. W standardowym pośpiechu przy przesadzaniu zawieruszyły się kartki. A może dzieci nakleiły na lodówkę...? nie pamiętam ;)
Obrazek

Okazy pokojowe z powykręcanymi liśćmi. I tu proszę o pomoc. Co jest przyczyną skręcania liści?
Obrazek

I okazy kuchenne. Od lewej Jolokia Żółta, Bubblegum 7pot, i w tej dziurawionej donicy - nie wiadomo :lol:
Obrazek

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
czeczenRAGE

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 69
Images: 0
Dołączył(a): 11 sty 2017, o 19:07
Papryki: większość nasion dzięki uprzejmości CATALAYA

Poprzednia strona

Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron