GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Pamiętnik ogrodnika

Re: GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Postprzez scroller » 5 cze 2011, o 15:21

Ja mam identycznie ...stoi na parapecie w kubku na słońcu i już coś tam odbiła ale strasznie mała jest .....wygląda na zdrową .Napewno jest to pierwsza kandydatka do przetestowania w grownboxie w przyszłym sezonie
Avatar użytkownika
scroller

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 52
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 03:56
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Postprzez Belfegor » 8 cze 2011, o 13:45

No czyli roślinki doszły do siebie skoro już White Habanero zostało dopuszczone do kwitnięcia.Ma na sobie masę pączków mam nadzieję, że będzie owoce wiązać niczym pepperoni, które stoi obok.

Oto zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pierwszy kwiatuszek White Habanero :))
Obrazek
Belfegor
 

Re: GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Postprzez Zdun87 » 8 cze 2011, o 19:54

Elegancko kwitnie:) "Majstrowałeś" coś przy krzaczku czy sam tak pięknie poszedł na boki?
Avatar użytkownika
Zdun87

ROZGADANY
 
Posty: 208
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 20:41
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Re: GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Postprzez Belfegor » 8 cze 2011, o 22:30

Sam tak poszedł na boki :) W sumie najpierw zrobiła się V a ja kciałem majstrować i formować to się na pół rozłamało trochę i V rozeszła się prawie na T baldachim się zrobił taki na Pepperoni, a White Habanero na razie jeden kwaituszek przy czym od 2 tygodni pepperoni szaleje. A reszta sama poszła. Zrobię zdjęcia niedługo w pełni kwitnących krzaków White Habanero i Caribbean Red jak się uda im zebrać.
Belfegor
 

Re: GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Postprzez Cerber » 9 cze 2011, o 09:30

Dobrze wiedzieć, że masz tyle pepperoni bo przy takiej ilości to i ja się załapię na jakąś papryczkę. White Habanero u mnie jeszcze nie ma kwiatków, ale mam nadzieję że to się wkrótce zmieni.
Avatar użytkownika
Cerber

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 185
Images: 3
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 11:39
Lokalizacja: Ozimek
Papryki:

Re: GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Postprzez Belfegor » 9 cze 2011, o 10:50

Pepperoni przybywa przybywa i przybywa ^^ a to jeden z dwóch krzakó czekam aż drugi tak pąkami sypnie :D
Belfegor
 

Re: GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Postprzez Belfegor » 21 cze 2011, o 09:18

No to mały update z mojej strony.
Yellow/Orange/White Habanero/Caribbean Red/Cherry Hot Chilli/Bhut Jolokia/Pepperoni/Westlandia/Mirko Cykony (cayenne) już kwitną a ostatnia trójka i white habanero nawet owocują najbardziej to widoczne u Pepperoni, którego zdjęcie zamieszczam w tej aktualce.

27.04.2011
Obrazek

16.05.2011
Obrazek

01.06.2011
Obrazek

dziś 21.06.2011
Obrazek

Jak widać na pepperoni sporo owoców, a rośnie w tym gąszczu i należy do takich średnich krzaczków które się nie wychylają nad resztę oraz westlandie po których widać, że mimo zniszczeń jakie poczyniło zimowanie to i z jednej odnogi bocznej są w stanie zbudować solidny krzaczek i zawiązać owoce w nawet sporej ilości drugi zbiór będzie sporo większy od pierwszego gdzie tylko cztery owoce zerwano.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i na koniec moje jedno tajemnicze hydroponiczne chili które zaczyna rozwijać pąki i miejmy nadzieję powiąże trochę owoców.

Obrazek

tak więc zapraszam do komentowania \m/
Belfegor
 

Re: GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Postprzez karlos » 21 cze 2011, o 09:31

Fajne są te przyrosty w ostatnie 20 dni, gratulacje :)
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Postprzez Belfegor » 3 lip 2011, o 20:36

No to pora zaktualizować moje pięć gruntowych papryk, które dogląda moją piękniejsza połówka.
Nie są one nawożone praktycznie niczym, ostatnio podobno jakaś mikstura z pokrzyw je podlała i to by było na tyle. Myślę, że rośliny rosną bardzo dobrze gdyż prawie każda zbliża się do wysokości 30 cm. Największy wzrost zanotował karzełek cherry ponad trzykrotny jak policzyłem.
A oto parę fotek już z owocami na niektórych:))

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


zapraszam do komentowania:)
Belfegor
 

Re: GROWLOG 2011 - Drugi sezon Belfa

Postprzez Belfegor » 6 lip 2011, o 14:16

Nagroda za konkurs Karlosa dotarła a oto zdjęcie :))
Kurcze pierwsze co zobaczyłem to bhuty^^ bedzie ciekawie ale bhucików nie ruszam na nockach bo bym wykręcił żywota ^^
Obrazek

No to zaraz coś nakręcimy :) myślę ze jalapeno sobie zjem coby rewolucji nie było :) Wędzone i podobno dobre kto wie
Belfegor
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości